Ava Lenka Chrtková Brožová je moderátorka a provozovatelka portálu osobního rozvoje Příznaky transformace. Dále se zove zpěvačkou a motivačním řečníkem. Příležitostně fotografka především přírody a Luny. V fotkami měsíce vydává každoročně svůj velkoformátový kalendář. Je manželkou Ondřeje Brože, který je lektorem metody osobního rozvoje SCPR a moderátorem. 

Životopis

Ava Brožová se narodila 6.5.1974 v Praze v rodině elektrikáře a zdravotní sestry a své dětství prožila na Malé Straně v malebném prostředí, které inspiruje k tvorbě všeho druhu.

Ač měli rodiče "civilní" povolání, byli oba hudebně nadáni a své děti podporovali v muzicírování. Avy starší sestra Alice Chrtková (později Bardová) proslula v letech 1985 - 1992 jako celostátně známá herečka a zpěvačka.

Ava se narodila s výrazným hlasem a hudebním nadáním, které uplatňovala v průběhu celého svého života v mnoha kapelách.  Při svém muzikantském životě vykonávala díky vystudované ekonomické škole povětšinou jako živnostník práce účetní, aby měla dost času a peněz se umělecky realizovat. 

V dětství hrála také v několika filmech a seriálech, například Druhý dech (normalizační mnohadílný seriál ze zemědělského prostředí) roli Jitky Hokubové.

Podle jejích slov od roku 2001 začala její transformace nejdříve "po zlém" (rozpadem partnerského vztahu), později však již vědomě a cíleně. 

V roce 2010 založila portál osobního rozvoje https://www.priznakytransformace.cz, kde zúročila svou dlouhou cestu práce na sobě. 


Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!