Slunovrat je blízko

Videoklip s písní "Slunovrat je blízko", kterou napsala a nazpívala Ava Brožová s fotografiemi, které byly foceny v prosinci 2019 na keltskému oppidu Závist.Zastav se na chvíli, nasaj energii, nasaj vůni Slunovratu, velká magická noc je tu. Vyřkni svoje přání, začni zhmotňování, příští rok se splní, co si přeješ nyní, nové slunce přijde, vše ničemné zhyne...

Zastav se na chvíli, nasaj energii, nasaj vůni Slunovratu, velká magická noc je tu. Vyřkni svoje přání, začni zhmotňování, příští rok se splní, co si přeješ nyní, nové slunce přijde, vše ničemné zhyne...

Klasická soulová píseň zpěvačky Randy Crawford v podání Avy, kterou si nahrála jen tak pro radost ve svém ministudiu včetně vokálů. Základ je trochu "samohrajkový" ale atmosféru to má :-)

Slovenská píseň Modrá od Jany Kirschner byla v jisté době Avina srdcovka. Nahrála jí ve smíchovském studiu Morgonaut někdy v letech 2008-2009.

V ambientní úpravě jen s kytarou nádherná píseň od Jaroslava Ježka. Tato píseň je emotivní především pokud znáte tajemný podtext, proč jí autor napsal.

Vánoční koledy a vánoční písně

Nejkrásnější české koledy

Národnostní písně

Česká hymna 2 sloky

Hej, Slované!

Čechy krásné, Čechy mé!