Co si koupit na Bewit? Osobní tipy Avy Brožová

Tyto výrobky si skutečně pravidelně kupuji a používám. Naprosto je miluji a jsou součástí mého života. Například když jsem psala román Strážci rovnováhy, měla jsem "u nosu" stále Blue Lotus. I při vysílání si mažu ruce balzámem s kadidlem. Do aury a na pleť si stříkám esenciální vodu z šalvěje, když nemohu spát, dám si pár kapek CBD. Výrobky Bewit jsou můj životní styl. Ava Brožová

BEWIT Prawtein Carbon Elixir

Elixír mládí v kombinaci s kamenem mudrců. Omlazující molekula uhlíku C60 s čokoládovém krému.

Esenciální olej Kadidlo 

100% čistý a přírodní esenciální olej, podpora nervového systému, silně protizánětlivé, propojuje s duchovní podstatou bytosti.

Balzám Měsíček a Levandule

100% čistý a přírodní pečující balzám s měsíčkem a levandulí vaši pleť posílí, zklidní a navrátí jí pohodlí a uvolnění.

Proč je pro vás tak výhodné otevřít si na Bewit svůj zákaznický účet? 

Získáte tak mnoho a neztratíte nic. Ihned po otevření svého zákaznického účtu Bewit family máte přístup k neveřejným slevám. Jakmile si něco koupíte, ihned se vám nákupy načítají a třeba když si 2x za sebou koupíte Carbon elixír, dostanete doživotní výraznou slevu na některé výrobky. Zákaznický účet můžete kdykoliv zrušit. Ve svém zákaznickém účtu můžete začít i s Bewit family snadno vydělávat. Nemáte žádné povinnosti, žádné kvóty a žádné limity, jen výhody. 

Kokos mléko v prášku BIO Organic

Neodolatelně lahodná chuť prášku z kokosového krémového mléka, který dodá vašim nápojům a pokrmům úplně jiný rozměr.

Prací prášek UNIVERSAL

Mimořádně účinný a silný  univerzální prací prášek šetrný k pokožce i přírodě. Nejvíce výhodný pro alergiky a ekzematiky.

BIO RAW kakao

Luxusní cenově dostupné kakao pro výrobu smyslně hříšné čokolády pro náš jazýček ale i pro euforické rituály.

Pokud vám připadají výrobky Bewit dražší, tak vězte, že já je mám o mnoho levnější, díky zákaznickému účtu. Za ty roky už se mi procenta slev sečetla natolik, že mám pravidelně 30% dolů. Můžete i Vy.  ZDE VÍCE INFO O PROGRAMU BEWIT FAMILY 

Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!